Izmenjava rabljenih stvari

Spoštovani starši in učenci,

v okviru projekta Ekošola bomo tudi letos organizirali izmenjavo rabljenih stvari. S tem želimo prispevati k varovanju okolja in učence vzgajati v duhu trajnostnega delovanja in recikliranja.

Tako Vas naprošamo, da otroci prinesejo v šolo rabljena otroška oblačila, igrače, družabne igre, čevlje in šolske potrebščine.

V zameno bodo lahko otroci domov odnesli kaj lepega. Oblačila naj bodo čista in zlikana. Stvari bomo zbirali v šoli v tednu od 27. 2. 2023 do 3. 3. 2023.

Učenci stvari prinesejo v svojo matično učilnico.

Izmenjava stvari bo potekala v ponedeljek, 6. 3. in v torek, 7. 3. 2023, od 12.40 do 14. ure. Učenci se bodo izmenjave udeležili po vnaprej pripravljenem razporedu.

S to akcijo želimo spodbuditi sodelovanje, pomoč in odnos do rabljenih stvari ter skrb za varovanje okolja.

Lepo Vas pozdravljamo.

Šolska skupnost učencev in RK na šoli