Skoči na glavno vsebino

Danes smo se prebudili v čudovito, sončno jutro. Naše dopoldanske aktivnosti so potekale v dveh skupinah. Prva skupina učencev je poglabljala  znanje o rastlinah za prehrano in zdravje, sprva v učilnici, kasneje na travniku, druga skupina učencev pa je med tem spoznavala možnosti preživetja v naravi. Po teoretičnem uvodu so se odpravili do bližnjega gozda in iz naravnih materialov postavili bivake. Po dopoldanski malici sta se skupini zamenjali.

Popoldanske aktivnosti so potekale tako kot včeraj. Skupina učencev, ki je včeraj pekla palačinke, je danes širila obzorja v natančnem spoznavanju gozdne stelje, druga skupina učencev pa je uživala pri peki palačink.

Večerne aktivnosti so bile namenjene prireditvi Pohorje ima talent. Učenke naše šole in učenci OŠ Sveta Trojica so pripravili zanimiv program. Predstavili so se s pevskimi, plesnimi in dramskimi točkami. Prireditev smo zaključili s plesom, ki bi na veliko željo učencev lahko trajal pozno v noč.

   

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost