Novo šolsko leto, nova doživetja, nova prijateljstva, nove dogodivščine, nova znanja. Letos nas je na prvi šolski dan pričakala Pika Nogavička ter nas s svojimi vragolijami popeljala v svet šole. Z njeno pomočjo so otroci že prvi šolski dan skozi igro spoznavali šolska pravila, a pri tem smo ugotovili, da jih že zelo dobro poznajo. S svojim programom so prvošolce razveselili tudi šolski folkloristi iz 2. in 3. razreda ter harmonikar Andraž.

Otroke je ob sprejemu v šolo pozdravila vodja šole ga. Marjana Kocuvan,  podravnateljica ga. Cvetka Bezjak, ga. županja Darja Vudler Berlak, ki jim je podarila zbirko Moja prva enciklopedija, sladko presenečenje ter pripomočke za varnost v prometu. Nagovorila sta jih tudi policista ter jim podarila odsevni trak za varno pot v šolo. S sorazredničarko Andrejo Štumberger pa sva jih razveselili z igrivo knjižno kazalko, ki jih bo spremljala ob prebiranju pravljic in drugih knjig.

Obe se zelo veseliva šolskega leta ter želiva prvošolcem kar se da prijazno, prijateljsko, polno uspehov in nepozabnih trenutkov šolsko leto. Staršem pa poklanjava veliko mero zaupanja in prijaznega sodelovanja ob vstopi v osnovnošolsko izobraževanje.

zapisala razredničarka mag. Andreja Černel

(Skupno 1.683 obiskov, današnjih obiskov 1)