V tednu od 13.11. do 17. 11. so učenci prvega in drugega razreda imeli plavalni tečaj v Biotermah Mala Nedelja. V jutranjih urah so se učenci 1.a in 1.b razreda z avtobusom odpeljali v Bioterme. Že sama pot je bila izjemno zanimiva, saj so nas skoraj vsak dan pozdravljali sončni žarki, prepevali smo pesmice o jeseni in prihajajočih praznikih ter se z vizualizacijo plavanja pripravljali na dejavnost. Tam so nas pričakali plavalni učitelji, ki so se z otroki trudili skozi cel teden in jim skušali priučiti pravilne tehnike plavanja, predvsem pa veselje do vode in varne zabave v njej. Po dveh urah plavanja so nas zamenjali drugošolci, ki so svoje plavalne veščine iz preteklega leta še nadgradili. Učitelj Miha nas je prijazno spremljal skozi cel teden in nam s ponosom povedal, da so prav vsi učenci s svojim prijaznim odnosom in spoštovanjem ter neumornim vztrajnim delom zelo napredovali v plavanju.

Vsi smo zelo hvaležni vsem plavalnim učiteljem in še posebej učitelju Mihu, da nam pomagajo rasti v tej izjemno pomembni življenjski veščini.

Učenci 1.a, 1.b, 2.a in 2.b z učiteljicami.